Askernoktasi.com: Uzman | Astsubay | Sözleşmeli Er |

Yunanistan’a Kaçmaya Çalışan Terör Örgütü Mensupları Yakalandı!

Yunanistan’a Kaçmaya Çalışan Terör Örgütü Mensupları Yakalandı!

Yunanistan’a Kaçmaya Çalışan Terör Örgütü Mensupları Yakalandı!

Edirne hudut hattında yasa dışı yollarla Yunanistan’a kaçmaya çalışan 1’i FETÖ terör örgütü mensubu, 2’sinin de terör örgütü PKK mensubu olduğu tespit edilen toplam 5 kişi yakalandı!

Milli Savunma Bakanlığı internet sitesinden konuya ilişkin açıklamalarda bulunuldu. Yapılan açıklamalarda şu ifadelere yer verildi;

“Edirne hudut hattında görev yapan hudut personelimiz, yasa dışı yollarla Yunanistan’a kaçmaya çalışan şahısları yakalamaya devam ediyor. Son olarak Edirne’nin farklı hudut bölgelerinde toplam 5 kişi Yunanistan’a kaçmaya çalışırken yakalandı. Yapılan incelemede şahıslardan 1’inin FETÖ terör örgütü mensubu olmaktan arandığı belirlendi. 2 kişinin ise terör örgütü PKK mensubu olmaktan yakalama kararı olduğu belirlendi. Yakalanan şahıslar Edirne İl Jandarma ve Meriç İlçe Jandarma Komutanlıklarına teslim edildi.”

Bir önceki yazımız olan Özel Kuvvetler Alım Şartları başlıklı makalemizde bordo bereli giriş şartları, nasıl gireri özel kuvvetlere ve özel kuvvetler alım şartları hakkında bilgiler verilmektedir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Аренда яхты в Турции экскурсии в мармарисе