Uzman Çavuş ( uzman Erbaş ) Yaş sınırı

Uzman Çavuş ( uzman Erbaş ) Yaş sınırı

Sİtemizde ve Gruplarda en çok Sorulan Sorulardan olan yaş sınırı kaç ve kaç yaşına kadar uzman olabiliyorum sorularıdır. Eğerki uzman erbaş  klavuzunu okumaya  gayret etseydiniz orada görecektiniz. Ama okumayanlar yada fırsatı olmayanlar için yaş sınır kaç ve kaç yaşına kadar girebiliyor.

 

UZMAN ERBAŞ YAŞ SINIR KAÇ


 

 

  • Uzman olabilmek için 26’dan gün almamış olmanız gerekiyor. Tekrar yazıyorum arkadaşlar. 26’dan gün almamış olmanız gerekiyor. ve başvuru yaptıgınız Tarih geçerli olup o başvuru yaptıgınız tarihteki yaşınız geçerlidir..
  •  Arkadaşlar tekrar yazıyorum şunu belirtmekte fayda var 26’dan gün almamış olmanız gerekir
  • Ve 25 yaşında  başvuru yaptınız yaşınız 26 oldu gidebilirmiyim evet gidersiniz. Çünkü başvuru yaptığınız tarih önemlidir sizin için.

Bir önceki yazımız olan Uzman Erbaş Sınavına Götürülecek Evraklar | 2019 Güncel başlıklı makalemizde güvenlik araştırma formu indir, güvenlik araştırma formu örneği ve güvenlik soruşturma formu örneği hakkında bilgiler verilmektedir.

BİRDE BUNLARA BAKIN

7 yorum

  1. 26.06.1992 doğumluyum mayısta askere gideceğim uzman erbaş olmak istiyorum yaşım uygunmudur bunun için tşk.ederim kolay gelsin

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • YORUM