TSK Hukuk Sınıfı Subay Temini Yazılı Sınav Duyurusu Yayınlandı!
Askernoktasi.com: Uzman | Astsubay | Sözleşmeli Er |

TSK Hukuk Sınıfı Subay Temini Yazılı Sınav Duyurusu Yayınlandı!

TSK Hukuk Sınıfı Subay Temini Yazılı Sınav Duyurusu Yayınlandı!

TSK Hukuk Sınıfı Subay Temini Yazılı Sınav Hukuk Sınıfı Yazılı Sınav Yeri ve Tarihi Hukuk Sınıfı Sınav Yeri Adresi Sınavda Uygulanacak Kurallar Covid-19 Hastaları ve Temaslıları da Sınava Girebilecek mi? Tüm bu konular ile ilgili ayrıntılı bilgilere yazımızdan ulaşabilirsiniz.

TSK Hukuk sınıfı Muvazzaf Subay Temini yazılı sınav duyurusu yayınlandı. Yayınlanan bildiride sınava girecek adayların bilgileri, sınav yeri ve zamanı ve sınavda uyulacak kurallar ile ilgili bilgiler yer alıyor.

TSK HUKUK SINIFI BAŞVURU SORGULAMA EKRANI

Hukuk Sınıfı Yazılı Sınav Yeri ve Tarihi

Yazılı sınav Milli Savunma Bakanlığı adına Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesinde 06 Mart 2021 tarihinde saat 10:00 ‘da icra edilecek. Adayların belirtilen tarih ve saatten en geç bir saat önce sınav salonunda hazır bulunmanız gerekmekte. Sınav saatinden sonra gelen adayların sınava alınmayacakları açıklandı.

Hukuk Sınıfı Sınav Yeri Adresi

ANKARA YILDIRIM BEYAZIT ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ

AYVALI 15’İNCİ CADDE NU:7840, 06010

KEÇİÖREN/ANKARA (ETLİK ANTERES AVM KARŞISI)

Covid-19 Hastaları ve Temaslıları da Sınava Girebilecek!

Covid-19 Pozitifliler ve temaslıları için Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi ayrı olarak salon ayarlanmasında bulunulduğu ifade edildi. Sınava girecek olan adaylardan Covid-19 ile ilgili ilişiği olanların hukuk@ybu.edu.tr adresinden kendilerine ait durumu mail yolu ile bildirmeleri gerekmektedir.

Sınavda Uygulanacak Kurallar

TSK Personel Temin Dairesi Başkanlığı’nın resmi internet sitesinden yayınlanan kılavuzda sınavda uygulanacak olan kurallara da yer verildi. TSK Hukuk sınıfı Muvazzaf Subay adaylarının sınav esnasında uyması gereken kurallara TSK Hukuk sınıfı Muvazzaf Subay Temini Sınav Çağrı Duyurusu adresinden ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan RDM Ne Demek? RDM Asker Kime Denir? başlıklı makalemizde rdm, rdm hava değişimi ve rdm nedir hakkında bilgiler verilmektedir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.