Tanıtım Standı
Askernoktasi.com: Uzman | Astsubay | Sözleşmeli Er |

Tanıtım Standı

Tanıtım Standı

Kalabalık caddelerde, alışveriş merkezlerinde çokça karşımıza çıkan tanıtım standı ile çok farklı hizmetlerin ve firmaların tanıtımı yapılmaktadır. Bu standlar farklı şeklerde tasarlanarak kullanıma sunuluyor olsa da temel mantığı aynı olmaktadır. Tanıtım standları genellikle plastik malzemelerden yapılan bir gövdeden oluşmaktadır.

Tanıtım standları şekil olarak oval, dikdörtgen şeklinde tasarlanabilir. Oval olarak tasarlanan tanıtım standları fasulye stand olarak da anılmaktadır. Bu standlar öncelikle sade olarak üretilip ardından üzerindeki baskı işlerine geçilmektedir. Standların ön kısmına ve üst kısmına verilen hizmet ve yapılan tanıtım ile ilgili olarak çeşitli tasarımlar yapılara basılmaktadır. Basılan bu tasarımlar tanıtım standı üzerine yapıştırılmaktadır. Böylece görsel olarak da bu standın ne için kullanıldığı belli olmaktadır.

Tanıtım Standı Modelleri

Tanıtım standı modelleri çok farklı amaçlarla kullanılabilmektedir. Bunun için hazır ve gövde kısmından oluşan bu standları satın aldıktan sonra üzerine baskısı yapılarak kullanılmaya başlanılabilir. Tanıtım standları hakkında bilgi almak ve bu standlarda sipariş vermek için https://bayraksantekstil.com.tr/tanitim-standi/ sayfasını ziyaret ederek buradaki modelleri inceleyebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Karpuzkaldıran Askeri Kampı Telefon Numarası, Adresi, Karpuzkaldıran Özel Eğitim Merkez Komutanlığı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.