AskerNoktasi.Com Soru-Cevap alanına hoş geldiniz. Üye olmadan soru sormak sürekli aynı soruların sorulması nedeniyle askıya alındı. Üye olmak için Tıklayınız..

Sağlık Yönetmeliği

0 oy
20 Ocak Subay kategorisinde Okay (120 puan) sordu
Merhabalar geçen sene muayeneye gittiğim göğüs hastalıkları doktoru j45. 9 alerjik astım tanısı koydu. Geçmişte konulmuş tanılar bu sene sağlık aşamasında sıkıntı olur mu? Yaklaşık bir buçuk senedir ilaç kullanmıyorum yakınmam yok ve ilaç raporumda yok. Sağlık yönetmeliğinde 47-a/1 karşılığında eksi yazıyor ama bu sene benim için konulmuş bir tanı yok. Solunum testinde pef değerim yüksek çıkarsa olumlu sonuçlanabilir mi?

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

Hoş geldiniz, Askernoktasi - Uzman Erbaş - Astusbay - Subay -Sözleşmeli Er sizlere sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.

İlgili sorular

0 oy
0 cevap
28 Mayıs 2018 Subay kategorisinde Deniz sordu
0 oy
1 cevap
25 Mart 2018 Subay kategorisinde Alp (120 puan) sordu
0 oy
0 cevap
7 Kasım Sözleşmeli Er kategorisinde MUTTALİP (140 puan) sordu
0 oy
0 cevap
7 Kasım Sözleşmeli Er kategorisinde MUTTALİP (140 puan) sordu
0 oy
0 cevap
6 Kasım Konu dışı kategorisinde Alemci06 (120 puan) sordu
AskerNoktasi.Com Sitemiz özel olup TSK kurumlarını temsil etmez.Sitemizde yer alan bilgiler gayri resmi olup olası bir hak kaybından ötürü sorumluluk kabul edilmez. Sitemizde yer alan yazı ve görseller için üst kısımda yer alan İLETİŞİM alanını kullanabilirsiniz...
...