AskerNoktasi.Com Soru-Cevap alanına hoş geldiniz. Üye olmadan soru sormak sürekli aynı soruların sorulması nedeniyle askıya alındı. Üye olmak için Tıklayınız..

Daha önce çalıştığım yer

0 oy
1 Ocak 2019 Astsubay kategorisinde takıntılı sordu

Arkadaşlar merhaba şimdi durumu şöyle anlatayım daha önce çalıştığım yer danışmanlık şirketi yani benim sgk kayıtlarımda öyle ve kodum da büro memuru bu adam borsa forex işleriyle uğraşmış yani milletten para almış ve batırmış ödeyemedikleri mahkemeye felan vermiş.Bu şirket kapatıldı ama benim en son çalıştığım yer burası bu benim için bir sorun teşkil ederimi? Bilen bir kişi yazarsa sevinirim.Şimdiden teşşekürler.

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

Hoş geldiniz, Askernoktasi - Uzman Erbaş - Astusbay - Subay -Sözleşmeli Er sizlere sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.
AskerNoktasi.Com Sitemiz özel olup TSK kurumlarını temsil etmez.Sitemizde yer alan bilgiler gayri resmi olup olası bir hak kaybından ötürü sorumluluk kabul edilmez. Sitemizde yer alan yazı ve görseller için üst kısımda yer alan İLETİŞİM alanını kullanabilirsiniz...
...