AskerNoktasi.Com Soru-Cevap alanına hoş geldiniz. Üye olmadan soru sormak sürekli aynı soruların sorulması nedeniyle askıya alındı. Üye olmak için Tıklayınız..

jandrma asayiştan branşından jöh ve jöak geçiş

0 oy
25 Temmuz 2018 Sözleşmeli Er kategorisinde jndrma (120 puan) sordu

Selamün aleyküm
2017-2 mülatlarında sözleşmeli jandarma uzman erbaş komando branşına başvurdum gerekli evrakları( komando uzman erbaş olur imzalı sağlık raporunu )jandarma ve sahil güvrnlik akademisine elden teslim ettim ancak. 24 temmuz 2018 tarihinde jandarma sitesinde atamanm (eğitim yeri ataması) jandarma safran bolu asayiş branşsına yapıldı.
Sormak istediğim. Şey
Öncelikli olarak jandarma komanso branşıda görev almaktı başvurma amaçım buydu
Aşayiştan uzman erbaş komandoya geçiş yapabilir miyim( jöh)veya jöak a
Sonuçlar açıklanır açıklanmaz il jandarma komutanlığına personel teminlideki görevliye yanlış atama mı yapışdı diye bilgi edinmek adında konuşmaya başladık görevli gerekli başarılar elde ettiğin taktirde atıcılık ,fiziksel olarak. Burdaki aldığın başarılar bir dosya halina gelicek ve atama yapılacak dedi ayrıca( zkomando ve asayış eğitimi aldığını ve devletin ihtiyaçına göre atamalar olduğunu ekledi )komutanlar gerekli gördüğün taktirda olabilir mişim prk tatmin olamadığım için sorma gereği duyfdumgerçekten bilgisi olan arkadaşlar ve ya jandarma teşkilatında çalışsan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim teşekkür ederim

dipnot olarak : *Askerliğimi yapmadım

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

Hoş geldiniz, Askernoktasi - Uzman Erbaş - Astusbay - Subay -Sözleşmeli Er sizlere sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.
AskerNoktasi.Com Sitemiz özel olup TSK kurumlarını temsil etmez.Sitemizde yer alan bilgiler gayri resmi olup olası bir hak kaybından ötürü sorumluluk kabul edilmez. Sitemizde yer alan yazı ve görseller için üst kısımda yer alan İLETİŞİM alanını kullanabilirsiniz...
...