AskerNoktasi.Com Soru-Cevap alanına hoş geldiniz. Üye olmadan soru sormak sürekli aynı soruların sorulması nedeniyle askıya alındı. Üye olmak için Tıklayınız..

HHO Sağlık TESTİ

0 oy
25 Mart 2018 Subay kategorisinde Alp (120 puan) sordu

Merhabalar, ben Akdeniz Anemisi TAŞIYICISIYIM. Hastası değil taşıyıcısıyım hiçbir belirtisi üzerimde yok kan değerlerim gayet iyi ama kan testinde kan değerlerim iyi olmasına rağmen akdeniz anemisi taşıyıcılığının hiçbir belirtisi üzerimde olmamasına rağmen taşıyıcı olduğum için elenir miyim?

1 cevap

0 oy
5 Nisan 2018 Hüseyin cevapladı
Alp, TSK sağlık yeteneği Yönetmeliğine bakmak gerekir, Taşıyıcıılık hastalık olmadığından sıkıntı çıkacağını sanmıyorum, zaten bulaşıcı da değil
Hoş geldiniz, Askernoktasi - Uzman Erbaş - Astusbay - Subay -Sözleşmeli Er sizlere sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.

İlgili sorular

0 oy
1 cevap
30 Haziran 2017 Subay kategorisinde Enes38 (210 puan) sordu
0 oy
0 cevap
20 Ocak Subay kategorisinde Okay (120 puan) sordu
0 oy
0 cevap
28 Mayıs 2018 Subay kategorisinde Deniz sordu
0 oy
0 cevap
7 Kasım Sözleşmeli Er kategorisinde MUTTALİP (140 puan) sordu
AskerNoktasi.Com Sitemiz özel olup TSK kurumlarını temsil etmez.Sitemizde yer alan bilgiler gayri resmi olup olası bir hak kaybından ötürü sorumluluk kabul edilmez. Sitemizde yer alan yazı ve görseller için üst kısımda yer alan İLETİŞİM alanını kullanabilirsiniz...
...