AskerNoktasi.Com Soru-Cevap alanına hoş geldiniz. Üye olmadan soru sormak sürekli aynı soruların sorulması nedeniyle askıya alındı. Üye olmak için Tıklayınız..

Sözleşmeli Er '

0 oy
16 Eylül 2017 Sözleşmeli Er kategorisinde Emre sordu
Sözleşmeli Erlige başvurdum. Yalniz aklımda bi kaç soru var yardımcı olabilirseniz  çok sevinirim. Bu sağlık islemleri nasıl oluyor . nelere bakılıyor neler den sorun çıkarsa olumsuz sonuç alıyoruz. Ben askerdeyken bel fıtığı başlangıcı dedi doktor ilaç falan kullandım askeriye de bi sorun cekmedim şuanda da bi sorun olmuyor. 95/4 tertip olarak yaptım daha geleli bir sene olmadı . Bunlarla İlgili bilgi verirseniz . sevinirim . göz de falan hicbir sıkıntı yok . normalde askeriye de kazandım Sözleşmeli er ligi . fakat sağlık raporlarim yarim kalmıştı darbe olduğu içim tamamen iptal oldu . sivile gelip başvurdum başvurular on9 eylül de kapanması bekleniyor .

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

Hoş geldiniz, Askernoktasi - Uzman Erbaş - Astusbay - Subay -Sözleşmeli Er sizlere sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.
AskerNoktasi.Com Sitemiz özel olup TSK kurumlarını temsil etmez.Sitemizde yer alan bilgiler gayri resmi olup olası bir hak kaybından ötürü sorumluluk kabul edilmez. Sitemizde yer alan yazı ve görseller için üst kısımda yer alan İLETİŞİM alanını kullanabilirsiniz...
...