AskerNoktasi.Com Soru-Cevap alanına hoş geldiniz. Üye olmadan soru sormak sürekli aynı soruların sorulması nedeniyle askıya alındı. Üye olmak için Tıklayınız..

Jandarma Uzman Komando Jilet izi gibi yara

0 oy
27 Ekim 2019 Uzman Erbaş kategorisinde CandemirKaradag (120 puan) sordu
Kucukken olusmus bir yara 7 rakamina benziyor sol ust kolda jilet izi gibi nasil oldugunu bende bilniyorum anam babam da bilmiyor pek belirgin degil iyice yaklasip izlemedikce belli olmaz hatta bakmak isterseniz dikkatlice fotograf atabilirim. Birde daha 2 ay once apandist ameliyati oldum arastirdim birkac tanidiga sordum engel teskil etmiyormus o konuda da bir fikir verebilir misiniz rica etsem? Tesekkur ederim.

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

Hoş geldiniz, Askernoktasi - Uzman Erbaş - Astusbay - Subay -Sözleşmeli Er sizlere sorularınızın diğer üyelerimiz tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar.
AskerNoktasi.Com Sitemiz özel olup TSK kurumlarını temsil etmez.Sitemizde yer alan bilgiler gayri resmi olup olası bir hak kaybından ötürü sorumluluk kabul edilmez. Sitemizde yer alan yazı ve görseller için üst kısımda yer alan İLETİŞİM alanını kullanabilirsiniz...
...