Şahin Demir Kimdir?
Askernoktasi.com: Uzman | Astsubay | Sözleşmeli Er |

Şahin Demir Kimdir?

Şahin Demir Kimdir?

Günümüz genç sanatçıları arasında yer alan Şahin Demir Güzel sanatlar eğitimi resim – iş bölümünden mezun olmuştur. Yaptıkları eserler ile pek çok başarısı bulunan Şahin Demir’in pek çok adı duyulmuş sergide eserlerini sanatseverlerle buluşturmaktadır. Eserlerinde soyut çalışmalar çoğunlukta olması ile beraber insan yüzlerinde soyutlama figürlerinden yararlanmaktadır.

Değişik toplumsal konulara değinen Şahin Demir eserlerinde toplumun iç sesini yansıtmaya devam ediyor. Sanatseverleri derinden etkileyen Şahin Demir eserlerinde toplumun görmek istemediği tüm toplumsal olayları eserlerine yansıtarak adeta topluma bir ayna oluyor. Genel olarak eserlerini tuval üzerine yağlıboya olarak ortaya çıkarmaktadır.

Şahin Demir Başarıları

Şahin Demir genç yaşında büyük başarılara imza atarak sanatseverlerin dikkatini üzerine çekmeyi başaran bir kişilik olmuştur. İlk kişisel sergisini Cermodern’ de 2018 yılında açan Şahin Demir Rh+ yılın Genç ressamı ödülüne layık görülmüştür. Çok sevilen ve beğenilen eserlere sahip olan sanatçı Şahin Demir eserlerini https://sevildolmaci.com.tr/tr/sanatci/sahin-demir/ sitesinden inceleyebilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Karpuzkaldıran Askeri Kampı Telefon Numarası, Adresi, Karpuzkaldıran Özel Eğitim Merkez Komutanlığı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.