Platform Topuklu Ayakkabı
Askernoktasi.com: Uzman | Astsubay | Sözleşmeli Er |

Platform Topuklu Ayakkabı

Platform Topuklu Ayakkabı

Platform topuk, ayakkabının tabanı ile ön kısmı arasında ekstra bir platform bulunan bir topuk türüdür. 1960’larda ve 1970’lerde popülerdi, ancak artık günlük olarak giyilemeyecek kadar pratik hale geldikleri için yerini stilettolar aldı. Platform topuklu ayakkabı modelleri geniş bir ürün yelpazesinden oluştuğu için bu tarz bir ayakkabı almayı istediğiniz zaman karşınıza birden fazla seçenek çıkacaktır. Bu aşamada ayakkabı tercihinde bulunurken; tercih ettiğiniz ayakkabının kaliteli bir malzemeden üretilmiş olmasına dikkat etmeniz gerekiyor. Ancak bu sayede tam olarak beklentinizi karşılayan ayakkabı modellerine sahip olabilirsiniz.

Platform topuklu ayakkabı modelleri, onlara ekstra denge sağlarken aynı zamanda kıyafetinize yükseklik katan kalın tabanlı ayakkabılardır. Temel olarak, ayak altında ekstra desteğe sahip platform ayakkabılardır. Bu nedenle geleneksel stilettolar veya ince topuklulardan daha kolay yürürler. Tipik olarak geleneksel platformlardan daha kalın tabanlara sahiptirler, bu da daha fazla stabilite ve daha az düşme şansı anlamına gelir! https://www.jabotter.com/platform-topuklu-ayakkabi internet sayfasını ziyaret ederek en yeni model platform ayakkabı modellerini inceleyebilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Karpuzkaldıran Askeri Kampı Telefon Numarası, Adresi, Karpuzkaldıran Özel Eğitim Merkez Komutanlığı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.