Midi Abiye
Askernoktasi.com: Uzman | Astsubay | Sözleşmeli Er |

Midi Abiye

Midi Abiye

Bugün piyasada A-line, kılıf, deniz kızı ve trompet silüetleri dahil olmak üzere birçok farklı midi abiye elbisesi stili bulunmaktadır. Bu tasarımların hepsi ipek, saten veya şifon gibi farklı kumaşların yanı sıra farklı uzunluklarda gelir. Ayrıca kadife veya organze gibi daha egzotik malzemelerden yapılan ve her türlü etkinliğe lüks duygusu katabilecek gece elbiseleri de bulabilirsiniz!

Abiye elbiseler en resmi elbise türüdür. Siyah kravatlı akşam yemekleri veya balolar gibi yarı resmi partilerde ve sosyal etkinliklerde giyilirler. Abiyeler straplez, kolsuz, boyundan bağlamalı ya da omuzları açık olabilir. Saten, kadife veya şifon kumaşlardan dilediğiniz renkte üretilebilirler. En önemli şey, çok çekici ve kadınsı olmalarıdır.

Yeni trend midi abiye elbiseler, etek ucunda genişleyen geniş bir eteğin içine düşen bedene oturan bir korsaj içerir. Bu önlükler genellikle arkada bir kuyruk içerir. Ayrıca yaka ve korsaj çevresinde süslenmiş boncuklara sahip olabilir. Yürürken silüet bir deniz kızının kuyruğuna benzer. Siz de https://www.tiah.com.tr/midi-abiye internet sayfasında en güzel ürünleri inceleyerek bir karar verebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Karpuzkaldıran Askeri Kampı Telefon Numarası, Adresi, Karpuzkaldıran Özel Eğitim Merkez Komutanlığı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.