Kule Tipi Vantilatör
Askernoktasi.com: Uzman | Astsubay | Sözleşmeli Er |

Kule Tipi Vantilatör

Kule Tipi Vantilatör

Kule tipi vantilatör, uzun ve ince bir tasarıma sahip olan ve fazla yer kaplamadan masanıza veya çalışma masanıza kolayca yerleştirilebilen bir vantilatör türüdür. Bu tip vantilatörler evlerde, ofislerde, okullarda ve mağazalarda ve ayrıca aşırı ısıdan kurtulmanız veya bir alanı hızlı bir şekilde soğutmanız gereken diğer yerlerde kullanılmak üzere tasarlanmıştır.

Kule vantilatör aynı zamanda salınan kule vantilatör veya salınan ayaklı vantilatör olarak da bilinir, bu tür vantilatörlerin geniş bir tabanı vardır, bu da onları çok sağlam ve kolay kullanımlı kılar, ayrıca 3-6 hız ayarına sahiptirler ve siyah veya beyaz olarak mevcutturlar. Hemen hemen her ev dekor şemasına uyacak renkler.

Kişisel kullanım için başka bir yaygın fan türü, havayı merkez göbeğinden dışarı doğru itmek için kanatlar yerine merkezkaç kuvveti kullanan santrifüjlü üfleyicidir. Kule tipi vantilatör, tipik olarak eksenel akışlı bir kompresör aracılığıyla havayı herhangi bir yönde hareket ettirmek için itme kuvveti üreten bir cihazdır. https://www.luxell.com.tr/kule-tipi-vantilator internet sayfasında bu ürünleri inceleme fırsatına sahip olabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Karpuzkaldıran Askeri Kampı Telefon Numarası, Adresi, Karpuzkaldıran Özel Eğitim Merkez Komutanlığı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.