Kızılay KPSS Şartsız Personel Alımı Yapacak!
Askernoktasi.com: Uzman | Astsubay | Sözleşmeli Er |

Kızılay KPSS Şartsız Personel Alımı Yapacak!

Kızılay KPSS Şartsız Personel Alımı Yapacak!

Kızılay personel alımı yapacağına dair ilan yayınladı. KPSS şartı olmadan alım yapacak kuruluş gerekli verileri ilgili kaynaklardan uygun yöntemlerle toplayacak, büyük ölçekli veriler üzerinde çalışma yapacak, verileri temizleme, tekilleştirme ve zenginleştirme süreçlerinde görev alacak, analiz çalışmalarının dökümünü yapacak niteliklere sahip adaylar arasından alım yapacak. Kızılay yayınladığı alım ilanı ile başvuruların nasıl yapılacağını ve başvuru yapması gereken adayların sağlaması gereken şartları da açıkladı.

Kızılay’a Başvuru Şartları Neler?

Kızılay’ın veri doğrulama ve analiz asistanı kadrosunda yapacağı personel alımlarına başvuruda bulunmak isteyen adayların üniversitelerin endüstri mühendisliği, istatistik vb. bölümlerinden mezun olmaları gerekiyor. Veri analizi ve iş zekası uygulama alanlarında 2 yıllık deneyimi olan ve MC Office programlarını iyi derecede kullanabilen adaylar başvuru yapabilecek. Başvuru yapan kişilerin Java ve Phyton gibi programlama dillerine hakim, SPSS gibi istatistik programlarını kullanabilen, çok iyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce bilen kişiler olması gerekiyor. Stratejik bakış açısına sahip dikkatli ve sonuç odaklı kişilerin tercih edileceği alımlarda etkin ve etkili iletişim kurabilme, ekip çalışmasına yatkın olma ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilme gibi özellikler de aranacak. Bunların yanı sıra erkek adaylardan askerlikle ilişkilerinin bulunmaması da isteniyor. Erkek adayların 2 yıl tecilli ya da askerliğini tamamlamış olması tercih edilecek.

Kızılay Personel Alımı İçin Başvurular Nasıl Yapılacak?

Kızılay 4 şubat tarihinde başlayan personel alımı başvurularının nasıl yapılacağı ile ilgili de açıklamada bulundu. Kızılay internet sitesi üzerinden yapılacak başvurularda açık pozisyonların yayınlandığı ilana tıklanarak, gerekli şartların anlaşılması bekleniyor. Şartları sağlayan adaylar sayfanın sağ üst köşesindeki ilana başvur butonu üzerinden başvurularını gerçekleştirebilecek. Ardından gerekli bilgilerin girilmesi ile başvuru tamamlanacak.

Bir önceki yazımız olan 2023 Askerlik Celp Dönemleri, 2023 Celp Tarihleri Açıklandı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.