Karpuzkaldıran Askeri Kampı Telefon Numarası, Adresi, Karpuzkaldıran Özel Eğitim Merkez Komutanlığı
Askernoktasi.com: Uzman | Astsubay | Sözleşmeli Er |

Karpuzkaldıran Askeri Kampı Telefon Numarası, Adresi, Karpuzkaldıran Özel Eğitim Merkez Komutanlığı

Karpuzkaldıran Askeri Kampı Telefon Numarası, Adresi, Karpuzkaldıran Özel Eğitim Merkez Komutanlığı

Karpuzkaldıran Askeri Kampı, iletişim için kullanılabilen bir telefon sistemi sağlamaktadır. Kamp alanının telefon hizmetlerini kullanmak isteyen misafirler, kendilerine ayrılan telefon hattını kullanarak istedikleri kişi veya kurumu arayabilirler. Bu telefon hattı, kamp alanındaki her odada bulunmaktadır ve misafirlerin iletişim ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Karpuzkaldıran Askeri Kampı’ndaki telefon hattı, kamp yönetimi tarafından düzenli olarak kontrol edilmekte ve bakımları yapılmaktadır. Böylece, misafirlerin telefon hizmetlerinden düzgün bir şekilde faydalanabilmeleri sağlanmaktadır. Kamp alanında yaşanabilecek herhangi bir sorun veya acil durumda da telefon hattı kullanılarak hızlı bir şekilde yetkililere ulaşmak mümkündür.

Telefon hizmetleri için bir ücretlendirme sistemi de mevcuttur. Karpuzkaldıran Askeri Kampı’nı ziyaret eden kişiler, telefon hizmetlerini kullanmak istediklerinde belli bir ücret ödemektedirler. Bu ücretler, kullanım süresine ve arama yapılan numaraya göre değişiklik gösterebilmektedir. Kamp yönetimi, bu ücretleri belirlerken adil bir fiyat politikasını benimsemekte ve misafirlerin bütçelerine uygun seçenekler sunmaktadır.

Karpuzkaldıran Askeri Kampı, Karpuzkaldıran Askeri Kampı Telefon Numarası, Karpuzkaldıran Askeri Kampı Adresi, Karpuzkaldıran Özel Eğitim Merkez Komutanlığı, Karpuzkaldıran Özel Eğitim Merkezi hakkında detaylı bilgilere yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Ülkemizin Antalya ilinde bulunan, Karpuzkaldıran Askeri Kampı görenleri etkilemeye devam ediyor. Kamp ismi geçiyor olsa da bölge bir aslında bir tatil yeri. Sizin için detaylı olarak incelediğimiz bölgeyi ve Kampı merak ediyorsanız, yazımızın tamamını keyifle okuyabilirsiniz.

Ayrıca Bkz: TSK Akıllı Kart Ne İşe Yarar? Askeri Günübirlik Giriş Kartı 2021

Karpuzkaldıran Askeri Kampı

Karpuzkaldıran Özel Eğitim Komutanlığı tarafından, emekli askeri personellerin kullanımına açık olan bir plaj ve dinlenme tesisi olarak faaliyetini sürdürmektedir. Antalya ili Dünya üzerinde en iyi deniz kentlerinden biri olarak çoğu yabancı kaynakta bile övgüyle gösterilmektedir.

Bölge o kadar güzel ki Karpuzkaldıran Askeri Kampı her geçen yıl halka açılması için çeşitli taleplerle karşı karşıya kalmaktadır. Çünkü lokasyon Antalya’nın en güzel harikalarından biri olan Karpuzkaldıran Şelalesi’ne çok yakın bir bölgededir.

Görenlerin nefesini kesen bölge manzarası ile herkesi etkilemeye devam etmektedir. Yolunuz eğer Antalya’ya düşerse kesinlikle bu bölgeyi ziyaret etmek isteyebilirsiniz. Çünkü Antalya’nın Lara ilçesinde bulunan, falezler üzerinden akan ender bir şelale olan Karpuz Kaldıran Şelalesi Türkiye’de 45 metre yükseklikten akan tek şelaledir. Şelalenin en aşağısını görmek isterseniz tekne turlarına katılabilirsiniz.

Ayrıca bölge çok fazla turistik olduğundan her yerde oteller bulunmaktadır. Karpuzkaldıran garip bir isim değil mi ? Nerden geldiğine baktığımız da suyunun çok fazla tuzlu olması, çok ağır karpuzları bile kaldırmasını sağladığı için ismi böyle kalmış. Askeri kamp bölgesine yakın bir konumda bulunması kamp ile ayni ismi almasını sağlamış.

Karpuzkaldıran Askeri Kampı Adresi

Karpuzkaldıran Askeri Kampı Antalya Muratpaşa’da bulunmaktadır. Tam olarak adresi şöyle;

Güzeloba Mah. Lara Cad. Muratpaşa, Antalya

Karpuzkaldıran Askeri Kampı Telefon

Adres: Güzeloba Mah. Lara Cad. Muratpaşa, Antalya

Karpuzkaldıran Askeri Kampı Dönemleri 2021

Askeri Kampı Dönemleri 2021 ile ilgili detaylı bilgileri belirtilen iletişim adreslerinden Bodrum Özel Eğitim Merkez Komutanlığı ile iletişime geçerek edinebilirsiniz.

Karpuzkaldıran Askeri Kampı Bölgesel Detayları

Çoğumuz yaşadığımız yerde nadiren gökkuşağı görürüz. Karpuz Kaldıran Askeri Kampı bölgesinde güneş ışınlarının devamlı kırılması sebebiyle her an her saniye gökkuşağı görebilmeniz mümkündür.

Askeri Kamp yaklaşık olarak merkeze 16 Km uzaklıkta bulunmaktadır. Hatta otobüsle veya araç kullanarak bölgeye ulaşmak oldukça kolay olmaktadır. Ayrıca Türkiye’de bölgeye tatil yapmak için gidenlerin çoğu kamp kurmaktadır. Eğer askeri bir geçmişiniz yoksa, ya bir otelde kalarak yada bir kamp kurarak bölgenin keyfini çıkarabilirsiniz.

Neredeyse şehir merkezine yakın olduğundan, ihtiyaçlarınızı giderebileceğiniz çok fazla yere ulaşmak gayet kolaydır. Bölgenin fotoğraflarına baktığınızda gerçekten buraya gitmek isteyeceğinizden şüphemiz yok.

Karpuzkaldıran Askeri Kampı Görselleri

Bu muhteşem kampın kaydedilmiş birkaç görüntüsüne göz atın…

Karpuzkaldıran Askeri Kampı

Karpuzkaldıran Askeri Kampı

Karpuzkaldıran Askeri Kampı

Karpuzkaldıran Askeri Kampı

 

Bir önceki yazımız olan Askere Giderken Alınması Gerekenler (Tam Liste) başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Merih Uzun dedi ki:

    0242 3493900 numaralı telefonunuz çalışmıyor. Bana ulaşır mısınız?