Jandarma’dan Adaylara Uyarı
Askernoktasi.com: Uzman | Astsubay | Sözleşmeli Er |

Jandarma’dan Adaylara Uyarı

Jandarma’dan Adaylara Uyarı

Belkide Fark Etmediğiniz Yeni bir uyarı var sistemde yeni başvuracaklar ve Eskiden başvuranların şikayet ettiği hatalardan dolayı Jandarma Genel Komutanlığı Yeni önlem alarak yeni sisteme geçerek Başvuracak kişilerin Expolrer’den başvurmasını istiyor.

 

Jandarma Uzman  Erbaşlığa başvuracak kişilerin  başvuru sayfasına girdiğinde Direk karşılarına Büyük Harflerle Yazılı olan Şu Cümle vardır.

Şu İbare Eklenmiştir: “SADECE İNTERNET EXPOLRER KULLANINIZ”   

Bir çok başvuru adaylarının sıkıntı çektiği süreçte artık Expolrer’den başvurarak sıkıntsıız şekilde başvurup rahat olacaklardır.

Tekrar başvururken dikkat etmeniz Gerekenler büyük Harflerle Dikkatlice doldurmanız dır. yanlış bilgiler kabul edilmiyor. Hata veriyor. Başvuru süresinde takılırsanız sitemizden Yararlanabilirsiniz.  Yorum atarak yada Soru sorarak bİzler den yardım alabilirsini.

 

Bir önceki yazımız olan Uzman Çavuş Boy Kilo Tablosu ve Jandarma Boy-Kilo Tablosu başlıklı makalemizde jandarma uzman boy, jandarma uzman boy kilo oranları ve jandarma uzman boy kilo tablosu hakkında bilgiler verilmektedir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 6 YORUM
 1. Hüseyin Yavuz dedi ki:

  Lise şartı kaldırılsın uzmanlığı hakkıyla yapacak ortaokulu mezunları da var

 2. İsmail dedi ki:

  Selamın aleyküm ben uzman çavuş olmak istiyorum fakat lise yok bu lise işini bi halledin lise şartıda neymiş herşeye lise lazım diyorlar burdan üst düzey kişilere sesleniyorum herkesin bir ikinci şansı olmalı

 3. ALİ dedi ki:

  ŞU LİSE ŞARTI KALDIRILSA MUAZZAM BAŞVURU OLACAK İNŞALLAH KALDIRILIR

 4. Murat dedi ki:

  Beni duyan bi üst düzey rütbeli varsa ismim murat soy ismim içcan bir hayalim oldu arabalara binip gezmek degil sirtımda sırt çantanma elimde silahımla bu vatanıma kurşun sıkan şerefsizlerin karşisinda dimdik durmak onlara bu toprakları cehenneme çevirmek devletimm duysun allah sahidim olsunki devletim beni alsın göreve bende allah yolunda dünyayı çakallara dar edeyimm memleketim erzurum dadaşım dadaş nene hatun torunuyum evel allah dadaş paşam zekayi aksakallı komutanım bunu duysun allah rızası için

  1. Samet dedi ki:

   Senin canını yerim dadaş çok doğru konuştun sonuna kadar yanındayım bende ayni dertten yaniom lise mezunu olayı kalksın diye bekliyorum ama olmayacak gibi o yüzden BİMER ‘e yazın ben iki defa yazdım lise olayını kaldırın yolumuzu açın sayın Cumhurbaşkanım diyerek yolladım sizlerde bunu yaparsanız önce Allah’ın izniyle sonra Cumhurbaşkanımızin izniyle hedeflediğimiz yere geliriz hayırlısı ise şayet rabbim herkesin gönlüne göre versin inşallah..

 5. Murat dedi ki:

  Ben uzmanlığa bâşvurmak istiyorum niye lise jartı geldi biz bu vatanin çocuklari degilmiyiz ben askerligimi komando olarak yaptimm çatışmalardan çiktimm tünceli bingol yayladere pülümur vee ve o hainn çikan o fetoculardan binkat vatanımi seviyorumm ama neyazikki seven bu vatanın koruyucusu olamıyor sevmeyen şerefsizler oluyorr