Jandarma Uzman Erbaş Başvuru Sonuçları Nasıl Sorgulanır?
Askernoktasi.com: Uzman | Astsubay | Sözleşmeli Er |

Jandarma Uzman Erbaş Başvuru Sonuçları Nasıl Sorgulanır?

Jandarma Uzman Erbaş Başvuru Sonuçları Nasıl Sorgulanır?

Jandarma Genel Komutanlığı tarafından yayımlanan ilanlar ile kurumun ihtiyaçları doğrultusunda farklı branşlarda uzman erbaş alımı yapılıyor. Söz konusu alımlara kılavuzda belirtilen tarihe  dek yapılan başvuruların tamamlanmasının ardından on binlerce adayı ilgilendiren jandarma uzman erbaş alımları için yapılan başvuruların sonuçları adaylar tarafından araştırılıyor. Jandarma uzman erbaş alımlarına dair tüm detaylar…

Komando Branşlı Uzman Erbaş Atama Sonuçları Açıklandı [Eylül 2018 Güncel]

Jandarma Genel Komutanlığı, Personel Temin Dairesi Başkanlığı resmi internet adresi üzerinden Yeni Foça ve Kırkağaç Komando Birliklerine atanan komanda branşında uzman erbaşların duyurusunu paylaştı.

Uzman erbaş atama sonuçlarını görüntülemek için TIKLAYINIZ!

333 Lojistik, 15 Bot Serdümeni ve 30 Dalış Amiri Uzman Erbaş Temini Yapılacak

Jandarma Genel Komutanlığının www.jandarma.gov.tr resmi internet adresinde yapılan ön başvuruların ardından bugün açıklanan sonuçlara göre başvuruları olumlu olarak değerlendirilen adaylar seçme aşaması sınavlarına davet edildi. Komutanlığın yayımlamış olduğu kılavuza gören bugün açıklanan adaylar kesin tarihi yine resmi sitede duyurulacak şekilde seçme aşaması sınavlarına dahil edilecek. Bu aşamada başarılı olan adaylar ise JGK’nın kadrosunda yer almaya hak kazanacaklar.

2018 Jandarma Uzman Erbaş Başvuru Sonuçlarını Sorgulamak İçin TIKLAYINIZ!

2018 Jandarma Uzman Erbaş Başvuru Kılavuzunu İndirmek İçin TIKLAYINIZ!

Bir önceki yazımız olan Uzman Çavuş Boy Kilo Tablosu ve Jandarma Boy-Kilo Tablosu başlıklı makalemizde jandarma uzman boy, jandarma uzman boy kilo oranları ve jandarma uzman boy kilo tablosu hakkında bilgiler verilmektedir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Kadir dedi ki:

    MEBS (MUHABERE ELEKTRONİK BİLGİ SİSTEMLERİ) TERCİHİNDE KONTENJAN DIŞI KALDINIZ. Yaziyor şimdi nolcak? Benim hayel suya düştü sanırım.

    1. Admin Asker dedi ki:

      Maalesef bir sonraki alımlar için tekrar başvuru yapmanız gerekiyor.