Bilgi

2018 Jandarma Uzman Erbaş Başvuru Sonuçları Açıklandı! Sorgulama…

2018 Jandarma Uzman Erbaş Başvuru Sonuçları Açıklandı! Sorgulama…

Son dakika… 2018 Jandarma uzman erbaş başvuru sonuçları açıklandı! Jandarma Genel Komutanlığı tarafından 13 Temmuz 2018 tarihinde yayımlanan ilan ile kurumun ihtiyaçları doğrultusunda farklı branşlarda uzman erbaş alımı yapılacağı açıklanmıştı. Söz konusu alımlara 30 Temmuz tarihine dek yapılan başvuruların tamamlanmasının ardından on binlerce adayı ilgilendiren jandarma uzman erbaş alımları için yapılan başvuruların sonuçları açıklandı. 2018 Jandarma uzman erbaş alımlarına dair tüm detaylar…

Uzman Erbaş Başvuru Sonuçları Açıklandı

En az ilköğretim mezunu olmak kaydıyla başvuru yapan adaylar arasından kadroya alınacak 2375 kişi için Jandarma Genel Komutanlığı başvurularını uygun gördüğü adayları seçim aşamalarına davet etti. Bugün açıklanan sonuçlar için binlerce uzman erbaş adayı JGK uzman erbaş alımı sonuçları saat kaçta açıklanacak sorusu yanıtlanmış oldu.

333 Lojistik, 15 Bot Serdümeni ve 30 Dalış Amiri Uzman Erbaş Temini Yapılacak

Jandarma Genel Komutanlığının www.jandarma.gov.tr resmi internet adresinde 13-30 Temmuz tarihleri arasında yapılan ön başvuruların ardından bugün açıklanan sonuçlara göre başvuruları olumlu olarak değerlendirilen adaylar seçme aşaması sınavlarına davet edildi. Komutanlığın yayımlamış olduğu kılavuza gören bugün açıklanan adaylar kesin tarihi yine resmi sitede duyurulacak şekilde 27 Ağustos sonrasında seçme aşaması sınavlarına dahil edilecek. Bu aşamada başarılı olan adaylar ise JGK’nın kadrosunda yer almaya hak kazanacaklar.

2018 Jandarma Uzman Erbaş Başvuru Sonuçlarını Sorgulamak İçin TIKLAYINIZ!

2018 Jandarma Uzman Erbaş Başvuru Kılavuzunu İndirmek İçin TIKLAYINIZ!

Bir önceki yazımız olan 2018 Jandarma 10.175 Uzman Erbaş ve 4.156 Astsubay Alımı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

BİRDE BUNLARA BAKIN

2 yorum

  1. MEBS (MUHABERE ELEKTRONİK BİLGİ SİSTEMLERİ) TERCİHİNDE KONTENJAN DIŞI KALDINIZ. Yaziyor şimdi nolcak? Benim hayel suya düştü sanırım.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • YORUM