Askernoktasi.com: Uzman | Astsubay | Sözleşmeli Er |

Ağustos Celbi Er Sınıflandırma Sonuçları açıklandı | GÜNCEL

Ağustos Celbi Er Sınıflandırma Sonuçları açıklandı | GÜNCEL

Değerli ziyaretçilerimiz, Ağustos 2018 tarihinde silah altına alınacak yükümlü erlerin Er Sınıflandırma Sonuçları açıklandı. Yükümü vatandaşlar sonuçlarını E devlet Üzerinden görebilecekler.

Ağustos Celbi Sınıflandırma Sonuçları

2018 yılında silahy altına alınacak yükümlü vatandaşların akanlısınıflandırma sonuçları Milli Savunma Bakanlığı ASAL (Asker Alma) Genel Müdürlüğü web sitesinde verilen habere göre açıklandı. adaylar kendilerinin yerleştirlidikleri sınıfları E-devlet üzerinden görebilcekler

Hangi Sınıf asker olacağım ?

Yükümlüler sınıflarını e devlet üzerinden öğrenebilirler. bunun için yapmaları gereken : burayı tıklayarak  e delet girişi yapmak adayları once aşağıdaki ekran karşılıyor.

Er Sınıflandırma

Er Sınıflandırma Sonuçları

Er sınıflandırma sonucunu görmek isteyen adaylar yukarıdaki resimde de görüldüüüğü üzere  Er sınıflandırma Sorgulama butonuna nasınca kendi sınıflarını görebiliyorlar.

Ayrıca adaylar aynı ekrandan ASAL Sevk başvurusu da yapabiliyorlar.

Sınıflandırma bekleyen adayların meraklı bekleyişi soın bulurken sitemizden yükümlüler askere giderken ne alınır, askere ne hediye edilir gibi konularını incelemelerini tavsiye ediyoruz.

Er Sınıflandırma Sonuçları  değiştirilebilir miyim ?

Birçok yükümlü en çok Er sınıflandırma sonuçlarını değiştirip değiştiremeyeceğini soruyor.Yükümlü er için yapılan  sınıflandırma sonucu, sağlık, ailevi gib  mazereti olmadığı sürece değiştirilmez. adayların bu konuda yapacakları bişey yoktur ne yazıkki

 

 

Bir önceki yazımız olan 2018 jandarma uzman erbaş alımı | Dikkat Başvurular Başladı başlıklı makalemizde 2018 jandarma uzman erbaş alımı, 2018 jandarma uzman erbaş alımı ne zaman ve jandarma uzman erbaş alımları hakkında bilgiler verilmektedir.

blank
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

DMCA.com Protection Status