Askernoktasi.com: Uzman | Astsubay | Sözleşmeli Er |

2018 Sözleşmeli Uzman Erbaş Alımı

27.05.2017
2018 Sözleşmeli Uzman Erbaş Alımı

2018 yılı uzman erbaş alımı son hızıyla devam ediyor. Herkesin severek yaptığı  bu meslek’in başvurularını sabırsızlıkla bekliyordu. Jandarmanın yeni alımları  devam ediyor şimdi ‘de 2018  alımı başlamış oldu.

bu vatan aşkıyla yanan arkadaşlarımız sabırsızlıkla beklediginin farkındayım  Zamanla ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla  alımlar devam etmektedir.

Jandarma Kanun ordusudur.  Herzaman her yerde kanunu sağlamak için elinden gelen herşeyi yapan  Vatanımızın milletimizin huzurunu sağlamak için her şeyi yapan kanun ordusuna sizleri de bekliyoruz.

 

başvuru linki: https://app1.jandarma.tsk.tr/pts_aday/aday.aspx

Bir önceki yazımız olan Uzman Erbaş Sınavına Götürülecek Evraklar | 2020 Güncel başlıklı makalemizde güvenlik araştırma formu indir, güvenlik araştırma formu örneği ve güvenlik soruşturma formu örneği hakkında bilgiler verilmektedir.

blank
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 6 YORUM
 1. Hasan dedi ki:

  Ben şimdi sözleşmeli erim ama eğitim görüyorum uzman onbasiligina basvurdum geçiş yapabilirmiyim

  1. HAsan, Karakuvvetleri koutanlığı Uzman Erbaş Alımları klavuzunda “Sözleşmeli erbaş ve erlerden (K.K.K.lığında görev yapan) en az üç yıl görev yapmış, müteakip sözleşme süreleri içerisinde ve müracaat yapılan yılın ocak ayının ilk günü itibarıyla yirmi dokuz yaşını bitirmemiş olmak” ibaresi geçiyor. bu şarta uyuyorsan başvurabilirsin.

   1. Hasan dedi ki:

    1997 dogumluyum ve askerlik yapmadim sözleşmeli erligi en az 3 yıl yapmamı gerkiyor uzmanliga geçiş yapmak için bununla ilgili bir yasa tasarısı hazırlanıyor mu

    1. Hasan, Sözleşmeli Erlik in sözleşme süresi 3 yıldır. daha erken ayrılabilirsin fakat tazminatın önemli oranda düşer, ayrıca 3 tam yıl sözleşmeli er olarak görev yaparsan, askerliğini normal askerlik olarak yapmış olanlara göre daha avantajlı olursun

     1. Canberk dedi ki:

      12 nisanda k.k.k lerinde mülakata girdim kazandım evrakları gònderdim hâlâ eğitime cagrilmadim 2 gün òncede mahalle muhtarını arayıp bilgi istemişler benm için yardımcı olursanız sevinirim

     2. Canberk İlköğretim mezunumusun yoksa lise mi?

DMCA.com Protection Status