2017-5 Sözleşmeli Uzman Erbaş Alımı
Askernoktasi.com: Uzman | Astsubay | Sözleşmeli Er |

2017-5 Sözleşmeli Uzman Erbaş Alımı

2017-5 Sözleşmeli Uzman Erbaş Alımı

2017-5  Uzman erbaş alımlarına devam ediyor. Jandarma Genel Komutanlığı tarafından alımlarına devam edilen başvurularda sayfaya girdiğinizde sizden Expolorer Tarayıcı ile başvurmanızı istiyor.

Telefondan başvuru Yapsam diye düşünen arkadaşlarımız var.Sıkıntısız başvuru olmasını istiyorsanız Bütün Sorulara İstenilen bilgileri doğru şekilde büyük Harflerle girerek başvuru tamamlayabilirsiniz.

Sayfaya girdiginizde direk karşınıza şu Yazı gelecektir.

2017-5 Sözleşmeli Uzman Erbaş Alımı (SADECE İNTERNET EXPLORER KULLANINIZ)

 

Sizden istenilen belge ve  bilgileri doğru şekilde girerek başvurunuzu tamamlayınız. aklınıza takılan sorular olursa Bizlere Sorark takıldığınız yerde yardım alabilirsiniz.

Boy – Kilo soracak arkadaşlar lütfen daha önceki yazılarımızda paylaştık bir gözat’ınız. Zaten sizden istenilen boy ve kilo oranları mevcuttur.

Başvuru linki:

TIKLA 

Bir önceki yazımız olan Uzman Çavuş Boy Kilo Tablosu ve Jandarma Boy-Kilo Tablosu başlıklı makalemizde jandarma uzman boy, jandarma uzman boy kilo oranları ve jandarma uzman boy kilo tablosu hakkında bilgiler verilmektedir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 9 YORUM
 1. Timuçin dedi ki:

  Arkadaşalar ben telefondan yaptım telefonun internet expolrerinden yaptım başvurumu ve işlem başarıyla onaylandi dedi garip bi strest halindeyim bilen biri cevaplarsa sevinirim

 2. Murat dedi ki:

  Elimde az vücudumda(göğsümde biraz büyük) sırtımda az büyük beyazlık (vitiligo) diye bi hastalık var sıkıntı olurmu yüzümde yok

 3. Ramazan dedi ki:

  Merhaba 2017/5 başvurusu 21/04/2017 tarihinde son bilgisi yeralmaktadır ama ben 22/04/2017 tarihinde başvuru yaptım kayıt edildi diye bilgi bulunmakta ama sontarihi geçtiğinden başvurun onaylandimi kontrolde saglayamadim birde kayıt olmamıştır diye 2017/ 6 başvuru yaptım klavuzda iki defa başvuru yapılmaması gerektiği yeralmakta herhangi bir problem yadarmiyim mulakata

 4. İDRİS dedi ki:

  Kalfalık belgem var elektirik ve pano tasarım montaj nereye başvuru yapabilirim

  1. Chiwi dedi ki:

   Lojistik alımları daha başlamadı. Egerki lise mezunuysan kara kuvvetlerine başvuru yap

 5. İDRİS dedi ki:

  İlk okul mezunuyum başvuru yapabilirmiyim

 6. Fevzi dedi ki:

  Sağ kolumda az bi dövme war 6 tanede jilet izi war uzman erbaş liga baş wurdum elenirmiyim sizce

  1. Chiwi dedi ki:

   Jilet izi aşırı belliyse psikiyatri elenirsin. Dövme dr büyükse sıkıntı

   1. Fevzi dedi ki:

    3tanesi belli büyükte deil döwmede küçük omuzunda